do 2023

ROK SZKOLNY 2019/2020, ROK SZKOLNY 2020/2021, ROK SZKOLNY 2021/2022

Projekt na międzynarodowej platformie eTwinning, „Theme of life: ENGLISH”

„SMART Szkolenia Motywacja Aktywność Rozwój Trwałość”

„Mobilność uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie dobrym początkiem zawodowej przyszłości” 2018 r.-2020 r.

ROK SZKOLNY 2018/2019

Projekt na platformie eTwinning „English language to share our different cultures”

ROK SZKOLNY 2017/2018

Mobilni zawodowcy z ZSP w Kościanie-aktywnymi uczestnikami europejskiego rynku pracy

Nowoczesna i proeuropejska szkoła

Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska

Dyplomy za projekt CEO

Będąc jeszcze w III klasie, obecni uczniowie kl. IV TB: Sebastian Kretschmer, Patryk Świca, Krzysztof Sikora, Eryk Lorke i Michał Lisiak, wzięli udział w projekcie zorganizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy, którego hasło brzmiało „Z(a)maluj na lokalnie”. W związku z tym, posługując się kredą, uczniowie wykonali mural przedstawiający dłoń w wymiarze 3D. Dzieło powstało na chodniku przed szkołą i symbolizowało wolność wyboru w życiu młodego człowieka.
  Niedawno Dyrektor Szkoły Małgorzata Durek w imieniu organizatorów projektu wręczyła wszystkim jego uczestnikom  dyplomy. Uroczystość wręczenia była bardzo kameralna, ale także doniosła. Stanowiła okazję do wspomnień na temat zrealizowanego zadania projektowego.
 O poczynaniach naszej wspaniałej „piątki” z kl. IV TB można poczytać na stronie: http://www.ceo.org.pl/pl/mlodyobywatel/news/lokalni-artysci.
Opiekun grupy projektowej: Katarzyna Marciniak-Helińska