Powiatowy Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 16 maja 2018 roku rozegrano zawody sportowe w ramach Licealiady w plażowej piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Mecze rozegrano na boiskach do gry w plażówkę przy miejskim basenie w Kościanie. Nasza szkoła wystawiła po jednym zespole w kategorii dziewcząt i chłopców. Oprócz naszej szkoły w turnieju brało udział I LO z Kościana. W meczu dziewcząt górą były nasze dziewczyny, w składzie: Jowita Żołopa, Marika Ratajczak oraz Laura Toperek.  Zdobyły I miejsce. Chłopacy, w składzie: Jakub Dziura, Jakub Lajszner i Michał Chróst, po zaciętym meczu ulegli zespołowi z „Kloberga” i zajęli II miejsce. Zarówno chłopacy jak i dziewczyny awansowały do dalszych, rejonowych rozgrywek, które odbędą się w Jutrosinie. Opiekunem zespołów był Maciej Sowa.