Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

20 października 2017 roku w hali sportowej naszej szkoły, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Brały w nich udział szkoły ponadgimnazjalne z naszego regionu. Rozgrywki były przeprowadzone systemem każdy z każdym. Nasi reprezentanci wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami i pokonując wszystkie zespoły zajęli pierwsze miejsce! Warto zaznaczyć, że na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nie udało nam się zwyciężyć w tych rozgrywkach i umożliwić sobie udział w mistrzostwach rejonu.

Mistrzami powiatu kościańskiego  zostali:

• Michałowicz Kuba 1fś
  • Kanikowski Patryk 4TGG
  • Ruskowiak Wojciech 4TBM
  • Napierkowski Adam 3cmb

Nasi mistrzowie będą reprezentować szkołę i powiat kościański w mistrzostwach rejonu, które odbędą się 15 listopada w Krzywiniu.

Grupa dziewcząt w tym roku miała trochę mniej szczęścia  i zajmując trzecie miejsce, kończy rywalizację w rozgrywkach.