Olbrzymi sukces

Historyczny sukces zdobyli nasi uczniowie w Finale Wojewódzkim Piłki Ręcznej Chłopców. W swoim pierwszym występie, na tak wysokim szczeblu, zdobyli IV miejsce.  Finał został rozegrany 18 lutego 2020 roku w Ostrowie Wlkp. W pierwszym meczu nasi chłopcy ulegli zwycięzcy I półfinału, zespołowi ZSGD z Poznania. W drugim meczu  zwycięzca II półfinału, zespół ZST-E z Ostrowa Wlkp., pokonał drużynę ZS 1 z Wągrowca. W meczu o III miejsce nasi chłopacy zremisowali w regulaminowym czasie gry z zespołem z Wągrowca. O wyłonieniu zwycięzcy tego meczu musiały zadecydować rzuty karne, które lepiej wykonywali uczniowie ZS 1 z Wągrowca, zdobywając III miejsce. W meczu o pierwsze miejsce zespół z Ostrowa Wlkp. zdecydowanie pokonał drużynę ZSGD z Poznania. Finał Wojewódzki został zorganizowany przez SKS „Wielkopolska” pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Elżbiety Leszczyńskiej.

Historyczny sukces osiągnęli: Grzesiak Dawid, Jackowski Filip, Jackowski Jakub, Michalak Damian, Pieśniak Łukasz (wszyscy z III BEM), Idziak Jacek (IV TEG), Zaremba Patryk (IV TBM), Owczarczak Szymon (II TEM), Spyrka Nikodem (II Fś), Kędziora Piotr (I śwG), Kubiak Krzysztof (I KMg), Stężycki Mikołaj (I GEg) oraz Zaremba Wojciech (I kw).  GRATULUJEMY !!!

Opiekunami zespołu byli nauczyciele WF : Sowa Maciej oraz Kuś Michał.