Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Nietążkowo, 5.11.2018 r.

W poniedziałek 5.11 218 r. nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Nietążkowie. Naszymi przeciwnikami byli uczniowie z I LO w Kościanie oraz ZSP Nietążkowo.

Po zaciętej rywalizacji dziewczyny wygrały mecz z zespołem z Nietążkowa 12-5.

Niestety, zostały pokonane przez dziewczyny  z I LO i przegrały wynikiem  6-10. Walka była bardzo  wyrównana . Serdecznie gratulujemy dziewczynom, które wywalczyły  II miejsce na podium.

Chłopcy z naszej szkoły grali znakomicie i wygrali obydwa mecze. Z uczniami z ZSP Nietążkowo wygrali 25-16. Natomiast mecz z  I LO z Kościana  zakończył się remisem

21-21 co nie wyjaśniło, która drużyna dostanie się do kolejnego etapu mistrzostw. Decydujące były rzuty karne. Dzięki skupieniu i odrobinie szczęścia naszym zawodnikom udało się zakwalifikować do etapu rejonowego.

Chłopakom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych meczach.

Oliwia Misiak