II edycja Turnieju Piłki Nożnej Halowej

W dniach od 26 do 28 września br. z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej.

Zmierzyło się w nim 12 drużyn z klas: 1TGO, 1TEM, 2TEG, 2TOR, 2FŚ, 2KMS, 2BEM, 3LO, 3TEG, 3ŚW, 4TGA, 4TBM. Do dalszego etapu przeszły drużyny, które po podsumowaniu tabeli zdobyły największą liczbę punktów. Do półfinałów przeszły klasy: 2TOR, 4TBM, 3ŚW, 3TEG.

Zacięty pojedynek stoczyły klasy 3 ŚW i 2 TOR. Niezwyciężona okazała się klasa 3 ŚW w składzie: Jakub Płotkowiak, Bartłomiej Kreuschner, Filip Pilarski, Daniel Andrzejewski, Mikołaj Łukowiak, Marcin Szymański, Krzysztof Michalski, Edwin Bartkowiak, która zakończyła pojedynek wynikiem 3:2, zdobywając I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej i otrzymując Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły oraz „Immunitet Nietykalności”, który zwalnia z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek w wybrany dzień w pierwszym tygodniu października. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia.

Następnie zwycięzcy zagrali mecz z absolwentami naszej szkoły, którzy byli organizatorami poprzedniego turnieju piłki halowej. W składzie drużyny absolwentów znajdowali się: Mikołaj Wachowiak, Krzysztof Kordus, Marcin Czajka, Przemysław Łapacz oraz Hubert Jakubiak. Klasa 3ŚW pokonała ich wynikiem 5:3.

Przerwy pomiędzy meczami umilały dziewczyny z grupy fitess prezentując układ aerobikowy, maskotka szkoły, oraz członkinie Samorządu Uczniowskiego – Marta Sikora i Natalia Krawczyk z kl. 2CW, które składały najserdeczniejsze życzenia wszystkim chłopakom, częstując ich cukiereczkami.

Organizatorem imprezy sportowej byli uczniowie z kl. 3 TEG: Mateusz Kromarek, Bartosz Fabisiak i Kornelia Zalesińska oraz nauczyciele: Marta Skrzypczak, Tomasz Soszyński, Karol Dudkowski, Michał Kuś, Maciej Sowa, Katarzyna Naglik i Dorota Wojciechowska.

Relację fotograficzną prowadził Szymon Wojtkowiak z kl. 4 TGG.

Kornelia Zalesińska