Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa i stroik świąteczny

Chcąc wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój, biblioteka szkolna zorganizowała konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową lub Stroik Świąteczny.

Jego celem jest podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych i bardzo pomysłowych prac, które zaprezentowane zostały na wystawie w bibliotece. Wyłonienie laureatów było bardzo trudne, ponieważ prace wykonane zostały na niezwykle wysokim poziomie.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyły panie wicedyrektor Anna Ruszkiewicz i Grażyna Jankowska.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie stroików i kartek oraz gratulujemy pomysłowości.

W konkursie na kartkę bożonarodzeniową jury przyznało:

I miejsce   –  Julia Matuszkowiak kl. 2 TEE

II miejsce  –  Marta Konkiewicz kl. 2 TGK

III miejsce –  Głąbik Katarzyna kl. III FŚ

W konkursie na stroik świąteczny jury przyznało:

I miejsce   –   Julia Łuczkiewicz kl. III KMG

II miejsce  –  Tobiasz Spolankiewicz  kl. I HŚ

II miejsce  –  Martyna Górna kl. I LOp

III miejsce – Wiktoria Lelińska kl. I BEK

Wyróżnienie  – Magdalena Szymkowiak kl. I TR

Wyróżnienie  – Ewelina Halasz kl. 2 LO

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Czytelnikom oraz Sympatykom naszej Biblioteki życzymy dużo zdrowia, życzliwości i optymizmu w Nowym Roku.

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE