Komunikat dot. szczepień profilaktycznych przeciw COVID-19

im. Franciszka Ratajczaka

w Kościanie

dot. szczepień profilaktycznych przeciw COVID-19

1. Rodzice uczniów do 18-go roku życia mogą od dziś, tj. od 27 sierpnia 2021 r. rejestrować swoje dzieci na szczepienia preparatem Pfizer (2 dawki) w kościańskim szpitalu pod numerem telefonu 65 5250448, w godzinach 8.00–14.00 lub osobiście w SPZOZ Kościan (budynek po prawej stronie przy wejściu do szpitala). Rejestracji można dokonać również na stronie www.pacjent.gov.pl.

2. Uczniowie, którzy ukończyli 18. rok życia mogą sami rejestrować się na szczepienie. Dla nich dostępne są preparaty: Pfizer (2 dawki) i Johnson & Johnson (1 dawka).

3. Podczas rejestracji zostanie umówiony termin szczepienia w punkcie szczepień w SPZOZ w Kościanie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dot. szczepień, proszę skorzystać z materiałów informacyjnych umieszczonych na stronie www.men.gov.pl.