Ekonomiści są już w Wielkiej Brytanii

Trwa dwuletni projekt, w ramach którego nasi uczniowie wyjeżdżają na staże zagraniczne. Tym razem ekonomiści pojechali na dwutygodniowe praktyki do Bristolu w Wielkiej Brytanii. W sobotę 30.04.2019r. pożegnaliśmy 14 uczennic i 2 uczniów z klasy 3TEM. Wyruszyli autokarem spod szkoły i udali się do Poznania na lotnisko, skąd liniami Ryanair polecieli do Bristolu.

Niedzielę zaplanowano jako dzień aklimatyzacji i wycieczki do pobliskiego Clevedon. Od poniedziałku wszyscy zaczynają normalne 8 godzinne praktyki w wyznaczonych firmach.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Nasz projekt  „Mobilność uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie dobrym początkiem zawodowej przyszłości” nr 2018-1-PL01-KA102-048771  jest realizowany w ramach projektu ,,Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 (POWER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W projekcie obowiązują zasady programu Erasmus +.

Przebieg stażu relacjonujemy na bieżąco na facebooku: Staże zagraniczne uczniów ZSP Kościan