Niezwykły wyjazd do Domu Dziecka Droga w Wolsztynie

Krótko przed Świętami, uczniowie naszej szkoły postanowili odwiedzić Dom Dziecka „Droga” w Wolsztynie. Był to niezwykły wyjazd pod każdym względem!

• Pierwszy raz odbył się w czwartkowe popołudnie (zwyczajowo wyjazdy są w piątki),
  • 13 grudnia (rocznica wybuchu stanu wojennego),
  • jechała z nami absolwentka szkoły (która przywiozła ze sobą produkty),
  • byliśmy przebrani za gwiazdorów wieźliśmy ogromną ilość produktów spożywczych oraz chemicznych,
  • do zbiórki bardzo aktywnie włączyli się uczniowie szkoły, dwie klasy zamiast prezentów gwiazdkowych  postanowiły zakupić artykuły dla dzieci- klasy 3TBM oraz 3 TE,
  • kierowcą  busa był pan Leciejewski (właściciel firmy transportowej),
  • udało nam się zakupić bardzo fajny prezent pod postacią opiekacza do kanapek!
  • spędziliśmy magiczny czas z Dziećmi i pracownikami Domu Dziecka i mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się z nimi ponownie!

W imieniu uczestników wyjazdu: Weronika Dziuk 2KMS

Organizatorem wyjazdu była p. Katarzyna Marciniak-Helińska